Erkeklere Nasil Davranmak gerekir

Erkeklere Nasil Davranmak gerekir

 Iliskilerde kadinlari sasirtan,bunaltan,sinirlendiren tahammül sinirlarini zorlayan  erkek modellerini derledik.

Bu erkeklere denk gelirseniz ne yapmaniz gerektigi hakkinda birkaç önerimiz var. Bu önerilere geçmeden önce tipik erkek hareketlerini iyi tanimak iyi okumak ve ona göre durus sergilemek gerekmektedir. Erkekler odundur diye bir klise var piyasada dolasan. Birçogu bayanda bu durumu biraz benimsemis durumdalar. Erkekler aslinda dizginleri salinmis birer bogaya benzemektedirler. son derece dürtüsel hareket edip bayanlar kadar naif olamazlar. Onlari sabir ve sevgiyle egitebilirsek hayatinizda bir bodyguardiniz, ER'iniz olmus olur. Gelin birlikte erkek tiplemelerine göz atalim

5c70-erkeklere-nasil-davranilmalidir

Çok Sik Arayan Erkekler
Öyle ki günün her saati ne yaptiginizi merak edip sürekli eli telefonda olan modeller.Isinizi gücünüz varsa hele hiç çekilmezler eger anlasabileceginiz türde biriyse oturun izah edin kendisini ne zamanlar arayabilecegini ne zamanlarda müsait oldugunuzu ona izah edin.  

Asiri Kiskanç olan Erkekler : 
 Kiskanilmak bayanlarin çok hoslarina giden bir davranis biçimi olarak bilinmektedir. Bu durum Ilk etapta hosunuza gider fazlasiyla hem de. Ama sonradan sikilirsiniz sizi bunaltir  En basta o dozaji ayarlamak gerekiyor. Dikkatli olun. iyi ölçüp tartin ve gerektigi noktalarda kendi agirliginizi koyun. Tabi bunu yaparken bir arkadas ortami veya ulu orta yerleri tercih etmemenizi öneririm. Çünkü bu karsi gelme hareketleri onlar tarafindan erkeklik gururu olarak görülme ihtimali yüksektir.

Trip yapanlar Erkegin nazlisi da çekilmiyor gerçekten her sözünüze basit bir sakaniza bile alinan erkekler... çok sikicilar ve alingan diye söyleyeceginiz her seyi iki kez düsünmeniz gerekecek. Bu iliskiyi ise en az 2x2 defa düsünmeniz gerekecek. Erkek dedigin mert olur biraz dobralik yakisir. Trip atmakta nedir hem dimi?

6a19-erkeklere-nasil-davranilmalidir-1


Cimri Erkek Bu modeller her seyin hesabini yapan tiplerdir. Tutumlu olmak kötü bir sey degil elbette ama birlikte yapacaginiz bir etkinlikte de eli siki davraniyorsa ya da size ödettirmeye kalkiyorsa yol yakinken ayrilin.  

Ilgisiz Erkek
Hiç arayip sormuyorsa gün içinde birbirinizden bi haberseniz veya merak edip siz aradiginizda çok geç dönüs yapiyorsa ya da hiç dönmüyorsa yol yakinken bosverin.

Yorumlar

YorumImage

Aysel TURGUT

14 Haziran 2019 Cuma

Erkeklerden nefret ediyorum ve tiksiniyorum gerçekten. Bas agrisindan baska birsey degiller. Onlardan ne kadar uzak durursak o kadar daha iyi olacak gibi geliyor.

Yorum Yazın

E posta adresiniz kesinlikle yayımlanmayacaktır. * olan alanları doldurmanız zorunludur

Adınız soyadınız *
Eposta Adresi *
Website