İlişki

Erkeklerin Ölümcül Hataları

İlişki konusunda hep sanıyorsunuz ki kadınlar   istekli, kadınlar aceleci, kadınlar heyecanlı,Erkeklerin yaptığı öyle davranışlar var ki kadınlara  kaçacak yer arattırıyor. Evet Beyler bu ölümcül hatalardan sakınmanız için öneriler modacim.net de.

Düşünerek Zaman Kaybı

Sen  İlgilendiğin kıza yakınlaşmak için yol arayıp dur. Günlerce aylarca nasıl yaklaşırım konuya nasıl girerim nasıl boş anını yakalarım gibi zaman öldürmeye devam et. Elin oğlu senden bir gün önce gelsin kızı kapsın sende arkalarından bakın dur. Geceleri yatağında da keşkelerle boğuş.Yani sözün kısası  düşünmeyi bırak biraz kıpırda..Adım atmadan hiç bir şey başlatamazsın.

Pohpohlama

Kıza açıldın görüşmeye başladınız.Her hareketine he deyip geçme,aşırı değer verip pohpohlama.Fazla Değer Soytarıyı kral eder ( söz meclisten dışarı) sözünü hatırlatırım.Sen onu başının üstüne çıkarırsan kendini bir müddet sonra orada görmeye senide daha aşağıda görmeye başlayacaktır. Bu nedenle ilişkiyi de bitirecektir. Güç sende olsun.

Aşırı isteklilik

Her Gün buluşmak için ısrarcı olmayacaksın,telefonuna ulaşamayınca bekleyip daha sonra tekrar arayacaksın,işim var diyorsa vardır sabırlı olacaksın ısrarcı ve zorlayıcı olursan senden kesin sıkılacak.Kızla ilgilen tamam da aşırıya kaçma bırak nefes alsın.Bütün hareket alanını sen kaplamaya çalışırsan seni terketmesine hazır ol.

Kontrol Sende

Her planı kıza bırakırsan olmaz bu iş.Bir  müddet sonra ilişkiyi planlayanın o olduğunu düşünüp en basit  şeyleri bile kendi ayarladığında sinirleri bozulacak ,kavgalar kaçınılmaz olacak.Azıcık sorumluluk sahibi ol.

 

Comment here