İlişki

Komik Aşk Belirtileri

Aşık olduğunuzu siz ve çevrenizdekiler  nasıl anlarsınız işte komik aşık olma belirtileri .

Uyku sorunu

Şu yatakta sağa sola dönüp bir türlü uyuyamadığınız durum.Sürekli hayal alemine dalıp  varsın uyku tutmasın dediğiniz durum.

Hareketlilik

aşık olduğunuzda yerinizde duramadığınız heyecandan sürekli bir şeylerle meşgul olduğunuz bir an önce buluşmak için can attığınız saatleri saydığınız  o aptal durum.

Duygusallık

Aşık olduğunuzda aşırı bir duygusallık başlar,şarkılar daha anlamlıdır dinlediğiniz bir müzikte aptalca gözleriniz dolar yada kendi kendinize gülersiniz etrafınızdakiler de anlam veremezler durumunuza seslenirler duymazsınız bön bön bakarsınız dalıp gidersiniz anlamlı anlamsız gülmeye başlarsınız.

  

 

Gözler

Ne kadar saklamaya çalışsan da Ne yaparsan yap gözlerindeki parıltı seni ele verir.Sevgilin yanındaysa daha bir tavan yapar parıltı.Ama uzaktaysa da parıltısından hiç bir şey kaybetmez.

 Arkadaşları Ekme

İlk zamanlarda olması gereken durumdur Kimse alınmasın kırılmasın. Aşkının heyecanından ne yapacağını bilemeyen şapşal aşık ilk zamanlar hep onunla olmak isteyeceğinden bir müddet kendi çevresinden uzaklaşır.

Karizma çizilişi

Özgürlük söz konusu olunca ben asla kendime karıştırmam diyen ne ağır abiler, ben asla erkek egemenliğinin altına girmem diyen ne gururlu kadınlar gördük.Hepsi lafta.Kız olsun erkek olsun en coolu en seksisi bile aşık olunca şapşal şapşal lakaplar takıp birbirlerine öyle hitap ediyorlar.Tuvalate gitsen mesajla haber vermeni bekleyecek kıvamdalar hemde.

Sürekli bir mutluluk hissi

Ne olursa olsun her türlü olumsuzlukta bile sırıttıran durum. Normalde tiksindiği solucanı bile görse eğilip ezilmesin diye yerden alıp köşeye koydurtan ruh hali.Aşırı merhamet aşırı sevgi bütün her şeyi herkesi sevme durumu.

 

 

 

 

 

 

 

Comment here