İlişki

Mutsuz Bekarlara Tavsiyeler

Uzun bir ilişkiden çıktın ve yalnızsın.İçine kapanıp kara kara düşünmektense içinde bulunduğun durumla nasıl baş edeceğini öğren.

Hayatına bekar ve mutsuz bir şekilde devam etmektense önerilerimize kulak ver ve uygula.

Kendini Sev

kendini eleştirmekten vazgeç. Hatalarını sorgulayıp kendine eziyet etme artık bitti.Geç aynanın karşısına kendinde beğenmediğin ne varsa bütün negatif düşünceleri kafandan çıkar. Görüntünü değiştirmek için  sana ne iyi gelecekse onun için hazırlıklara başla.kendini güzel hissedersen etrafına da aynı enerjiyi yayarsın ve çevrenden de aynı enerji alırsın.

Yalnız vakit geçirmekten korkma

uzun süreli bir ilişkide her şeyi ortaklaşa yapmış olabilirsiniz.Ortak kararlar ortak aktiviteler ortak arkadaşlar,hepsini bir kenara bırak.Hangi etkinliklerden hoşlanıyorsan bunu  tek başına da yapabilirsiniz. Güzel bir konser dinlemek  için yanında biri olması gerekmiyor. Yada duygusal bir film izlerken başını birinin omuzuna yaslaman gerekmiyor.Arkadaşlarından seni yalnız bırakmamalarını da isteme sakın. Kendinle  baş başa kal. Yalnız ve özgür hissetmek bir süre sonra çok hoşuna gidecektir.Hem belki gittiğin mekanlarda yeni birileriyle tanışma fırsatı da bulabilirsin.

İşine odaklan

Hali hazırda bir işin varsa bir süre işlerinle yoğunlaş.mesai sonrası arkadaşlarınla bir kahve eşliğinde hoş sohbetler fena olmaz.Eğer bir işin yoksa kendine bir iş bul ve farklı bir ortamda yeni bir çevre edin kendine.Yeni insanlarla tanışmak ve sosyalleşmekte oldukça iyi gelecektir.

İlişkiye hazırlan

Acele etme.Eğer hazır olduğunu hissediyorsan ve kendine güveniyorsan daha sağlam adımlarla yeni bir ilişkiye başla.

 

 

 

 

Comment here