İlişki

Terk Edilme Sebebinizi Merak ettiniz mi

Hayatınıza bir adam girdi heyecanınız dorukta. Ne giysem telaşı nasıl görünsem telaşı ne konuşsam telaşı.

Hepsi bir yana siz bu heyecanla devam ederken ve hayaller kurarken neden olduğunu anlayamadığınız bir şekilde ve ani bir anda terk edildiniz. Peki Sebebini düşündünüzmü.. Birlikte yazımızı okuyalım Bayan Modacimlar.

Aşk konusunda kadınlar  hep acelecidir zaten. Her şeyi önceden hesaplayıp hayal kurmayı severler. Veya hayalleri gerçeğe dönüştürecek adımları ilişkinin başında atmaya karar verirler ki işte bunu karşı tarafa yansıttığınızda da  erkekler kaçış yoluna giriyor. Kadının düşüncelerinin en başta böyle şekillenmesinden hoşlanmayan erkek ciddi planlardan korkuyor ve uzaklaşmayı tercih ediyor.

Kadınların  yanılgılarından biri de ilişkinin devamında Ben bilmem Beyim bilir taktiğini uygulamak.işe yaradığı.sanılan bu taktik  aksine  artık işe yaramıyor. Kendi fikirleri olmayan kendi ayakları üstünde durmayan aldığı her kararı partnerine danışan ya da ona bırakan bir kadın erkek tarafından çok hoş karşılanmıyor.Erkekler ilişkinin başlarında bu durumdan hoşlansalar da devamında artık sıkılıyorlar.

 

Fazla naz aşık usandırır mı aynen öyle usandırır. Her tartışmada küsen veya her istemediği durum karşısında trip yapan kadın  küsen darılan ağlayan kadın tercih edilmiyor. Çünkü partneriniz bir müddet sonra sizi ikna etmekten gönlünüzü almaktan yorulmuş ve sıkılmış oluyor. Bu da ilişkiyi bitirmelerine neden oluyor.

Erkeklerde ki evlilik mantığı maalesef sizin hayallerinizin aksine hareket ediyor. Erkek ne kadar severse sevsin evliliğe uygun görmediği partneriyle evlenmek istemiyor. Düşündükleri şey ,iyi bir anne,iyi bir eş ve sorumluluk sahibi olup olmayacağınız. Eğer evlilik yolunda ilerlemek istiyorsanız birbirinizi tanımadan uyumlu bir çift olup olmadığınızı anlamadan hayaller kurup karşı tarafı bunaltmamanız. Aksi takdirde aşkı da hayallerinizide elinizden kaçırmış olursunuz.

Comment here