Erkeklerin Değişmeyen Alışkanlıkları

Günlük hayatımızda erkeklerin egemen olduğu bazı noktalar hep kavga sebebidir. Kadınlar erkeklerin bazı huylarını isteseler de değiştiremezler. İşte,erkeklerin kadınlar  tarafından asla değiştirilemez alışkanlıkları

Couple fights over television

Ev içinde başlıca sorun televizyon kumandasının erkeklerin elinde olmasıdır. Televizyon kumandasını eline geçiren erkek, istediği kanalı istediği gibi seyreder. Siz yanından uzaklaştığınızda neden benim yanımda değilsin der. Bu durumda, bırakın kumanda onun olsun ilişkinin hakimiyeti ise sizde olsun.

 

yemek

Erkeklerin  hiç vazgeçmeyecekleri konu kesinlikle yemek alışkanlıklarıdır. Erkekler ne tarz yemek yemeyi seviyorlarsa o şekilde hayatlarına devam ederler. Çoğu erkek  ev yemeği sever. Bu nedenle ona bol bol ev yemeği yapın.

erkek-uyku

Erkeklerin uyku alışkanlıkları genelde ikiye ayrılır. Erken yatan ve erken kalkanlar, geç yatan ve erken kalkanlar. Pek çok erkek hangi uyku alışkanlığına sahipse aynı alışkanlığa yanında ki kadınında uymasını isterler. Genelde hafta sonları yataktan çıkmak istemeyen ve uzun saatler uyuyan bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa onu düzeltmeye sakın kalkışmayın. O saatlerde ilgilenecek hobiler geliştirin.

erkekler-dedkodu

Yakın arkadaşınız ile ilgili hiçbir konuyu erkeklere anlatmayın. Çünkü, kadınlar aralarında biri hakkında genelde yüzeysel konuşurlar ve bir süre sonra bu konuşmaları unuturlar. Fakat, erkekler arasında konuşulan konular asla unutulmaz. Bu nedenle erkekler dedikoduyu kadınlardan daha çok sever diyebiliriz.

Comment here