Sanal Alemde Bu Erkeklerden Uzak durun

Günümüz Toplumunda artık tanışmalar internet üzerinden oluyor. Fakat sanal ortamda başlayan ilişkiler pek güven teşkil etmiyor. Şimdi sizlere İnternet ortamında uzak durmanız gereken erkek tiplerini sıraladık.

 

Aceleci tür

Tanıştığınızda hemen konuya giren ve internetin ya da chat odaları ve araçlarının olanaklarını kullanarak size sanal güller, göz kırpmaları, gülücükler, kalpler yollayan erkeklerden de bir adım uzaklaşmak mantıklı olacaktır. Bir düşünelim, gerçek hayatta nasıl yeni tanıştığınız bir erkek size bir saat ya da bir gün içerisinde aşk sözcükleri fısıldamaz, çiçekler göndermezse (çünkü size ilk görüşte âşık olsa bile bu mantıksız ve aşırıdır), sanal âlemde tanıştığınız bir kişinin de bu gibi davranışlarda bulunması mantıksızdır.

Genellikle bu gibi erkeklerin tek amacı karşılarındaki kadını bir an önce etkileyip, yatağa atmaktır. Gerçek bir sevgili arayan biri için kaçınılması gereken tiplerin başında gelirler.

aceleci

Mükemmel kadını arayanlar…

İnternette insanların profilleri onlar hakkında çok şey söyleyebilir. Bir kadında aradığı özellikler için 90-60-90 ölçüler, 1.70 boy, mükemmel uzun bacaklar gibi oldukça spesifik dış görünüş özellikleri belirten ve kişilik özellikleriyle ilgili hiçbir detay vermeyen bir profile sahip erkeklerin de genellikle istedikleri tek şey, bir ya da birkaç geceyi beraber geçirebilecekleri bir kadındır.

mukemmeli-arayan

 şirin fotoğraflar 

Erkeklerin çoğu kadınların evcil hayvanlardan etkilendiğini bilir bu yüzden internete kedi ya da köpekleriyle fotoğraflarını koyan erkeklerin de bu numarayı bilme ve bunu sadece kadınları etkilemek için kullanma ihtimalleri yüksek.

erekler

Boşanmak üzere olanlar

Bazı sitelerde ya da size özel chat ortamlarında tanıştığınız bir erkek eşiyle boşanmak üzere olduğunu ya da kız arkadaşıyla sorunlar yaşadığını ve yakında ayrılacağını belirtmiş ya da size açık olarak söylemişse, öncelikle ona dürüstlüğü için teşekkür etmelisiniz; ama içinizden! Sonuçta bunun da doğru olup olmadığını bilemezsiniz.

Eğer birinin internette fotoğrafı yoksa ya da fotoğrafı annesinin bile baktığında tanıyamayacağı kadar anlaşılmazsa; evli olma olasılığı çok yüksektir.

yalanci-erkek

Meşgul modu…

O kadar yoğun, mutlu ve dolu bir hayat yaşıyor ki, internette olduğu dönemlerde kimsenin onu rahatsız etmesini istemiyor. Hele hele meşgul modundayken attığınız mesajlara cevap vermiyorsa… İşte o noktada bir durun! Elbette Yoğun olabilir  meşgul olabilir ama sonrasında da size dönüş yapıp durumun açıklamasını yapmıyorsa önemsemeyen türde bir erkekle karşı karşıyasınız demektir.
telefonla

 

Comment here