Trendler de

Böyle Erkek Sadece Filmlerde olur

Bazen hakikaten sadece filmlerde olur böyle şeyler dediğimiz durumlar var ya işte kadınların gerçek hayatta aradığı ama asla bulamayacağı sadece filmlerde olan erkek türleri.

Pretty Woman

Richard Gere ve julia Robertsin baş rollerini paylaştığı film tam bir klasiktir. Aşkın imkansız olmadığını gözler önüne seren filmde Julia Roberts bir fahişeyi Richard Gere ise zengin ve ünlü bir iş adamını canlandırmaktadır.İkilinin yolları kesişir ve filmin sonunda tabiki aşk kazanır.Gerçek  hayatta sizin geçmişinizi kafaya takmayacak,sizi sorgulamayacak, ve önceki yaşantınızla ilgilenmeyecek bir erkek bulmanız mümkün değildir.Bu sadece filmlerde olur.

 

Alacakaranlık

Bella ve Edward aşkını bilmeyen yoktur herhalde. Edward bir vampir Bella ise sıradan biridir. Ve filmde de Edwardın dediği gibi  Aslan kuzuya aşık olur .Bu kadar romantik,bu kadar,ilgili, kendi hayatını sizin için ateşe atacak biri ancak filmlerde olur.

Hayalet 

Demi Moore ve patrick swayze nin oynadığı bu duygusal filmi hatırlayanınız var mı? Erkek kahramanımız  ölür ve kız arkadaşı dünyada yalnız başına kalır. Aklı kız arkadaşında kalan hayaletimiz  kız arkadaşına ulaşmak için bir medyumdan yardım alır. Böyle bir şey  Mümkün mü ? Sizi öldükten sonra da sevebilecek birini tanıyor olamazsınız. Bu ancak filmlerde olan bir durumdur.

 

 

50 ilk Öpücük

Yine hafızalara kazınan filmlerden biri daha 50 ilk öpücük. Hafıza kaybı yaşayan Bayan baş rolümüz  yeni tanıştığı yakışıklı doktorla birlikte olmaya başlamıştır. Fakat her sabah uyandığında yaşadığı bir önceki günü hatırlamayan bu tatlı bayana her gün yeni tanışmış gibi yapan ve her günü  ilk günmüş gibi yaşatan bir adam tanıdınız mı. Tabi ki  hayır kim uğraşır ki böyle bir durumla.Ancak Filmlerde işte.

 

Titanik

Aşkı uğruna ölmeyi yeğleyen bir erkek. buz gibi su da donarak  hemde. Kendini kurtarma ihtimali varken o kendini değil aşkını kurtarmayı tercih etti.Sezen aksu’nun dediği gibi aşk için ölmeli aşk o zaman aşk. Maalesef ki gerçek hayatta kendini sizin için feda edebilecek bir erkek bulmanız mümkün değil.Bu ancak filmlerde olur.

 

Comment here