İlişkiTrendler de

Hala Yalnızmısın. Peki Neden ?

Uzun zamandır istediğin gibi bir ilişki kuramıyorsan ve artık yalnızlıktan sıkıldıysan her şeyden önce bunun nedenini iyice bir araştırıp tartıp biçmen gerek. Üstünde düşünmen gerek. Çok mu şey istiyorum,yada yanlış kişiyi mi seçiyorum yoksa buna zamanım mı yok diye enine boyuna bir düşünüp önce yalnızlığının kaynağını bulman gerek.

Yalnızlıktan kurtulmak için bu önerilere kulak ver.

 Eski sevgili

Bırak artık şunun yakasını geçmişe takılıp kalma önüne bak. Önüne çıkan kişiyi Sürekli eskisiyle kıyaslama. Bunu yaptığın sürece yalnızlığa mahkumsun.Şöyle düşün madem eskisi o kadar iyiydi neden bu haldesin neden hayatında değil neden devam etmiyor.. Bittiğini kabullen yoluna devam et.

Full Bakım

Kendine bak biraz. Sakın kendini salma markete bile gitsen hafif bi pudra rimel ve göz kalemini çekmeyi unutma. Kendinden bezmiş gibi ortalarda dolaşırsan etrafındakileri bezdirsin. Potansiyel sevgili adaylarını kendinden soğutma.

 

 Hayal Kurma

Kimse dört dörtlük değildir eğer mükemmeli arıyorsan hayal kırıklığına uğrarsın. Senin hataların yok mu,eksikiliklerin yok mu önce kendinden  yola çık sonra karşına çıkan kişide kusur ara. Eğer aradığın 5 özellikten 2 si 3 ü turuyorsa o kişiye bir şans ver. Çünkü belki onun da sende aradığı özelliklerin tamamı yoktur. Karşılıklı birbirini tamamlamak gerek.Aksi takdir de ömrünün sonuna kadar aradığın mükemmel adamı beklemek zorunda kalırsın.

Pozitif ol

Her şeye burun kıvırıp her şeyi eleştirme,hoşnutsuz eleştirel bir yapın varsa da bunu karşı tarafa yansıtma. Kimse kibiri sevmez,kimse seni memnun etmek içinde kendinden ödün vermez ılımlı ol ki karşılığını da o şekilde alasın.

Comment here